glowna-opis

Niebawem ślub?

Szukacie fotografa, który dostarczy Wam niebanalnych ujęć i zagwarantuje ich doskonałą jakość? Trafiliście we właściwe miejsce. Oczekujecie ślubnego reportażu na którym Wasi goście wypadną autentycznie, bez skrępowania i sztucznej pozy? Nie chcecie aby fotograf odciągał od Was uwagę gości? Podstawą dobrego reportażu jest stworzenie niezapomnianych kadrów, uwieczniających momenty pełne wzruszeń, niezapomniane chwile, zabawne sytuacje i entuzjazm, bez przyciągania zbędnej uwagi.

Dzień ślubu szybko minie, potem pozostaną tylko wspomnienia, więc zadbajcie o to aby były najwyższej jakości. W natłoku zdarzeń, nerwów i zabawy może Wam umknąć łezka w oku mamy czy mina dumnego taty. Nie martwcie się, że nie zauważycie jak świadkowie trzymają za Was kciuki albo wujek pije za Wasze zdrowie. Zadbam o to, żebyście mogli z radością i uśmiechem wspominać nie tylko te momenty ślubu, które pamiętacie doskonale ale również te które umknęły Waszej uwadze.

Moja oferta jest zawsze dostosowana do Waszych potrzeb. To Wy decydujecie czy chcecie uwiecznić w fotoreportażu momenty związane z przygotowaniami,  emocje towarzyszące Wam po ujrzeniu przyszłej żony/męża i błogosławieństwo czy może wolicie zacząć dokumentację wspólnych chwil dopiero od momentu ceremonii w kościele lub urzędzie.

Właśnie to oferuję Wam w trakcie naszej współpracy.